No public Twitter messages.

Facebook
RSS

Duża baza lektorów języka niemieckiego

Komentowanie nie jest możliwe
cze - 14 - 2015
admin

Duża baza lektorów języka niemieckiego na platformie Preply.com/pl

Skype

Korepetycje online po niemiecku

Platforma edukacyjna Preply 

Nauka języków obcych jest dzisiaj bardzo popularna. Coraz więcej osób poznaje tajniki nie tylko języka angielskiego, ale również innych. Wśród nich jednym z najpopularniejszych jest język niemiecki. Osoby, które rozpoczęły naukę tego języka zdają sobie jednak sprawę z faktu, że nawet najlepsza znajomość zasad gramatycznych oraz dużej ilości słówek nie nauczy nas prawidłowej wymowy. Chociaż obecnie dostępne są programy i materiały audiowizualne, nic nie zastąpi rozmowy z osobą, dla której język niemiecki jest językiem ojczystym. Tylko podczas takiej rozmowy możemy nauczyć się prawidłowego akcentu oraz reagowania na komunikaty innej osoby. Nie od dziś mówi się więc, że konwersacje w nauce języka są po prostu nieodzowne. Niestety tempo życia i znaczne obciążenie czasowe często nie pozwala wielu ludziom na udział w tradycyjnych lekcjach prowadzonych przez doświadczonych lektorów. Z pomocą przyjść tu może jednak platforma edukacyjna Preply.

Z pomocą tej platformy z łatwością można znaleźć nauczyciela języka niemieckiego, który oferuje korepetycje online po niemiecku. Nauka odbywa się tu przy pomocy programu Skype, który umożliwia rozmowy online nawet z osobami oddalonymi o kilka tysięcy kilometrów. Jeśli jednak ktoś preferuję naukę języka na tradycyjnych spotkaniach, może wybrać nauczyciela, którego podana w profilu lokalizacja jest najbliższa i po prostu umówić się na lekcję.

 

jedni z wielu lektorów niemieckiego w Preply ? Christoph i Michael

jedni z wielu lektorów niemieckiego w Preply ? Christoph i Michael

Komfort nauki niemieckiego i szybkie efekty

Korepetycje przez Internet Preply

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą i atrakcyjną ofertą platformy Preply. Jest ona kierowana do każdego. Idealnego dla siebie nauczyciela języka niemieckiego znajdą tutaj zarówno ludzie, którzy już w całkiem niezłym stopniu władają tym językiem i szukają jedynie okazji do poćwiczenia wymowy, jak i osoby, które są poczatkujące i dopiero zaczynają naukę. Nie ma też znaczenia cel, dla którego szukamy pomocy nauczyciela. Jeśli chcemy nauczyć się języka, by móc z łatwością podróżować lub dostać dobrą pracę, z pewnością nie będziemy zawiedzeni. Dużą zaletą platformy Preply jest także fakt, że każdy nauczyciel w swoim profilu informuje użytkowników nie tylko o swoim doświadczeniu, ale również o swoich zainteresowaniach. Dzięki temu łatwo wybrać jest takiego korepetytora, z którym po prostu będziemy mieli o czym rozmawiać i którego polubimy. Wiadomo przecież, że nauka z takim nauczycielem przynosi spodziewane efekty dużo szybciej.

Dodatkowym atutem platformy jest również fakt, że korepetycje przez Internet z języka niemieckiego mogą odbywać się o dowolnej porze. Możliwość ustalania elastycznych godzin nauki jest szczególnie ważna dla osób, którym w ciągu dnia trudno jest wygospodarować godzinę na konwersację w obcym języku. Nie trzeba też od razu umawiać się na regularną naukę. Można skorzystać z kilku lekcji czy konwersacji, dzięki którym odpowiednio przygotujemy się do egzaminu, rozmowy kwalifikacyjnej lub planowanej podróży.

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Warto więc założyć swoje konto, by móc bez przeszkód znaleźć najlepszego dla siebie korepetytora języka niemieckiego. Oczywiście za samą lekcję trzeba będzie zapłacić. Koszt godzinnego spotkania online z nauczycielem podany jest w jego profilu i waha się najczęściej między kwotą ośmiu a dwudziestu dolarów. Jeśli porównamy tę cenę do kwot, jakie zapłacilibyśmy za indywidualne lekcje w szkołach językowych, okaże się, że oferta Preply jest bardzo korzystna. Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę, że nauka przebiega tu w przyjemnej atmosferze i jest elastycznie dostosowana do potrzeb oczekiwań ucznia. Warto też pamiętać o tym, że baza nauczycieli języka niemieckiego w Preply wciąż się powiększa. W tej chwili jest tu zarejestrowanych około 25 korepetytorów, wśród których znaleźć można zarówno native speakerów, jak i polskich nauczycieli oferujących lekcje języka niemieckiego.

Więcej informacji dostępnych na stronie: http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-niemieckiego

Preply logo - platforma konwersacji online z języka niemieckiego

Preply logo – platforma konwersacji online z języka niemieckiego

Comments are closed.Coś szczególnego n

Istnieje wiele różnych zabaw dla dzieci w Halloween, które można ...

Jakie opcje powinna

Zakup lodówki to twardy orzech do zgryzienia. Na rynku dostępnych ...

wynajmę mieszkanie

Możemy posiadać dostęp do wybitnie wielu wiadomości. I miarodajne z ...

florencja jedzenie

Coraz to częściej w kolosalnych i mniejszych miastach buduje się ...

hummus lidl opinie

Programy telewizyjne, liczne artykuły w prasie i na serwisach internetowych, ...

cheapest London esco

Our agency could be a luxury directory of the ...

pokegra

Każdy z nas pomni jak spędzał wolny czas grając z ...