No public Twitter messages.

Facebook
RSS

Aktualnie kondycja Unii Europejskiej

Komentowanie nie jest możliwe
cze - 16 - 2016
admin

Chociaż Unia Europejska jest w kryzysie, to jednak nikt nie powiedział, że nadal nie jest potężną organizacją. W końcu skupiła wokół siebie wiele zamożnych krajów. Ciągle UE jest federacją szalenie zamożnych krajów.
Oczywiście nie wszystkie są bardzo bogate, lecz w porównaniu z chociażby większości krajów w Azji, to i tak UE jest wielką potęga. I choć ostatnimi czasy wolno się rozwija, przynajmniej w porównaniu z choćby Brazylią, to musimy mieć na uwadze, że to ciągle Chiny gonią nasz kontynent. Chociaż naturalnie naprawdę nikt nie powinien myśleć, iż UE jest idealną organizacją. Według mnie Unia Europejska to doskonały pomysł – nawet po złączeniu i tak jesteśmy mniejsi, niż Chiny bądź Indie, a więc wyłącznie jako zwarta organizacja jakoś się liczymy.
Jednak wielkim minusem owej organizacji jest najzwyczajniej to, że jest mocno zbiurokratyzowana. Dzięki biurokracji, Chiny i pozostałe potęgi gospodarcze – lub aspirujące do ich miana, szybciej nas gonią. To źle, bo w końcu w interesie Europy jest to by UE w dalszym ciągu była potęgą. I oczywiście pewnie tak będzie, lecz ciężko powiedzieć czy przykładowo problem dotyczące wielkiego bezrobocia, a w szczególności wśród młodych, szybko zostanie zażegnany. Być może całą Europę czeka los chociażby Włoch, a więc co prawda zamożnego kraju, który jednakże ma duże kłopoty? Ciężko jednoznacznie rzec…
słowa kluczowe: Edukacja, Nauka i Edukacja, Wiedza i informacje, Nauka i Edukacja.

Comments are closed.Coś szczególnego n

Istnieje wiele różnych zabaw dla dzieci w Halloween, które można ...

Jakie opcje powinna

Zakup lodówki to twardy orzech do zgryzienia. Na rynku dostępnych ...

wynajmę mieszkanie

Możemy posiadać dostęp do wybitnie wielu wiadomości. I miarodajne z ...

florencja jedzenie

Coraz to częściej w kolosalnych i mniejszych miastach buduje się ...

hummus lidl opinie

Programy telewizyjne, liczne artykuły w prasie i na serwisach internetowych, ...

cheapest London esco

Our agency could be a luxury directory of the ...

pokegra

Każdy z nas pomni jak spędzał wolny czas grając z ...